Povratak

Konobar (m/ž)

STAR TURIST d.o.o. za trgovinu, putnička agencija
Prijava do: 23. 05. 2024.
Lokacija rada: Karlovac

Opis posla

- posluživanje hrane i pića u ugostiteljskim objektima - komunikacija sa osobljem kuhinje i šanka - vodi računa da se gost posluži što brže i kvalitetnije - organizacija stolova i primanje narudžbi - postavljanje i apserviranje stolova u restoranu - briga o željama i potrebama gostiju - vrši pripremne i završne radove u restoranu - brine o čistoći opreme, inventara i prostora Uvjeti: - točnost i urednost - poželjno poznavanje vina, raznovrsnih cocktaila i rad na baru - visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka - sistematičnost i preciznost, sklonost timskom radu - spremnost na kontinuirano usvajanje novih znanja i vještina - gostoljubivost i profesionalni odnos prema gostu - fleksibilnost, kreativnost - usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju - potrebno radno iskustvo: 2 godine rada u restoranima,hotelima,pansionima - stručna sprema: SSS -strani jezik: engleski Mjesto rada: hotel Florian&Godler 4* u Karlovcu, u odjelu restorana tražimo stručnu i odgovornu osobu koja se želi pridružiti našem timu.