Povratak

Voditelj gradilišta (m/ž)

ALLPLAN d.o.o.
Prijava do: 23. 05. 2024.
Lokacija rada: Njemačka

Opis posla

- samostalno vođenje gradilišta - izvođenje i dokumentiranje građenja po ugovoru - izrada, realizacija i praćenje organizacijskih, terminskih i financijskih planova gradilišta - izvođenje radova sa vlastitim resursima i sa podizvođačima - organizacija i kontrola izvedbe radova u pogledu rokova, kvalitete i troškova - vođenje građevinskog dnevnika i građevinske knjige - obračun i kontrola. Uvjeti: - minimalno 2 godine radnog iskustva s naglaskom na strojarstvo - vođenje izgradnje metalnih konstrukcija - organizacijske sposobnosti vođenja svih faza izvedbe radova - pouzdanost, kolegijalnost i fleksibilnost u radu s drugima - aktivno korištenje engleskog ili njemačkog jezika - aktivan rad na računalu (MS Office, MS Outlook, AutoCAD i sl.) - vozačka dozvola B kategorije - spremnost za rad na terenu Poslodavac nudi: - organiziran prijevoz - organiziran smještaj Osobni dolazak i pisana zamolba: Ul. Franje Tuđmana 20, 48260 Križevci.