Povratak

Recepcionar (m/ž)

STAR TURIST d.o.o. za trgovinu, putnička agencija
Prijava do: 23. 05. 2024.
Lokacija rada: Karlovac

Opis posla

- srdačan prijem, prijava i odjava gostiju hotela - upravljanje upitima i zahtjevima gostiju s pažnjom - učinkovita verbalna i neverbalna komunikacija s gostima - upravljanje telefonskim pozivima i e-poštom - upravljanje rezervacijama gostiju i dodjelom soba - koordinacija s drugim odjelima hotela - točno rukovanje fakturiranjem i procesima plaćanja - profesionalno rješavanje pritužbi gostiju - obuka novih djelatnika o postupcima i standardima - dodatna prodaja i promocija hotelskih usluga Za rad u hotelu Florian&Godler 4* u Karlovcu, u odjelu recepcije tražimo odgovorne i pouzdane osobe sa znanjem engleskog jezika (poželjno i njemački). Uvjeti - aktivno znanje engleskog jezika, poželjno i njemački - visoki standard osobne prezentacije - izvrsne verbalne i pisane komunikacijske vještine - vještine pružanja usluge korisnicima, strpljenje i takt - sposobnost učinkovite organizacije, osobito u stresnim situacijama - IT vještine - sposobnost rada sa standardnom uredskom opremom. - rad u smjenama Nudimo: - ugodni radni uvjeti - stalni radni odnos nakon probnog rada