Povratak

Zdravstveni sanitarni tehničar (m/ž)

ŠVAJGER društvo s ograničenom odgovornošću za sanitarnu zaštitu i trgovinu
Prijava do: 23. 05. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Traži se zdravstveni djelatnik (m/ž) sanitarne struke (sanitarni tehničar, sanitarni inženjer, prvostupnik sanitarnog inženjerstva, diplomirani sanitarni inženjer, magistar sanitarnog inženjerstva) za poslove koji proizlaze iz njegova obrazovanja, stručne osposobljenosti, zakonima iz djelatnosti zdravstva i pravilnicima propisanim uvjetima za obavljanje djelatnosti i za stručno osposobljavanje (tzv. licencu). Na inicijativu istog Zavoda za javno zdravstvo tvrtka Švajger stručni je i ugovorni suradnik Zavoda za javno zdravstvo dr.Andrija Štampar ,Zagreb, Mirogojska cesta 16 na osposobljavanju pripravnika iz sanitarno zdravstvene struke i djelatnosti čime je moguće i obavljanje pripravničkog staža neophodnog za stjecanje odobre nja za samostalan rad kako u zdravstvu tako i van njega. Sa istim je upoznata i Hrvatska komora zdravstvenih radnika - odjel za sanitarno inženjerstvo. Ovim putem pozivamo sve zdravstvene djelatnike sanitranog profila koji imaju minimalnu B kategoriju upravljanja vozilom da se jave na razgovor za posao i sudjeluju u našem vremenu koji obavlja zdravstvenu djelatnost neprekidno 31 godinu. Broj izvršitelja: 2. Uvjeti: - razina obrazovanja: KV/SSS/VŠS/VSS - vozački ispit: kategorija B Što nudimo: - ugovor na određeno; povećan opseg posla - mogućnost zapošljavanja umirovljenika - rad na puno radno vrijeme - 2 smjene - nema smještaja - naknada za prijevoz: djelomično