Povratak

Pomoćni konobar (m/ž)

STAR TURIST d.o.o. za trgovinu, putnička agencija
Prijava do: 23. 05. 2024.
Lokacija rada: Karlovac

Opis posla

- posluživanje hrane i pića u a la carte i pansionskom restoranu - proaktivnost i ljubaznost u ophođenju s gostima - rad s blagajnom i novčanikom - održavanje higijene radna mjesta - samostalno držanje stolova - odrađivanje dnevnih inventura Za rad u hotelu Florian&Godler 4* u Karlovcu, u odjelu restorana tražimo stručnu i odgovornu osobu koja se želi pridružiti prijateljskom timu na radno mjesto pomoćnog konobara (m/ž). Potrebna znanja i vještine: - SSS/KV, poželjno ugostiteljskog usmjerenja - najmanje 1 godina radnog iskustva na istim ili sližnim poslovima - vještine usluživanja i prodaje - znanje engleskog jezika, poželjno njemački - proaktivnost, ljubaznost i uslužnost prema gostima - spremnost na timski rad Što nudimo: - rad u smjenama - ugodni radni uvjeti - stalni radni odnos - uvođenje u posao pri zapošljavanju - timski rad - dinamično i stabilno poslovno okruženje