Povratak

Recepcionar u hotelu 4* (m/ž)

BIBENDUM IN ACTIONE d.o.o.
Prijava do: 22. 05. 2024.
Lokacija rada: Vis

Opis posla

Hotel San Giorgio 4* je šarmantan, obiteljski vođen hotel na otoku Visu. Za sezonu 2024. tražimo iskusnog recepcionara (m/ž) koji nam se želi pridružiti te svojim znanjem, energijom i motivacijom pridonijeti daljnjem jačanju našeg izvrsnog tima i pružanju vrhunske usluge gostima hotela. Zadaci koje naš recepcionar (M/Ž) treba uspješno obavljati: - obrada rezervacija, evidentiranje i obrada poziva, faksova, e-mailova; - organiziranje i rukovođenje radom recepcije u skladu s propisima; - iskrena, topla i prijateljska dobrodošlica gostiju i briga tijekom njihovog boravka; - primanje zahtjeva i pritužbi gostiju te profesionalno rješavanje istih - organiziranje dnevnog rasporeda soba za goste, prema dnevnoj listi rezervacija; - ažurno i ispravno izdavanje i slanje faktura, te naplata istih; - dobra komunikacija i suradnja s ostalim odjelima hotela, (restoran, praonica), te s ostalim osobljem hotela, (direktor, kuhari, konobari, sobarice); - aktivno sudjelovanje prodaji hotelskih aranžmana i usluga; - vođenje raznih evidencija vezanih za svakodnevni rad recepcije; - drugi poslovi, a poglavito pomoćni poslovi i poslovi manje složenosti po nalogu. Uvjeti koje idealan kandidat treba ispunjavati: - VSS / VSŠ - najmanje jedna godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima u hotelima 4* ili 5* - izvrsno znanje (pisano i usmeno) engleskog jezika i još jednog stranog jezika - Customer Service vještine - izvrsno poznavanje rada na računalu, alati Microsoft Office - organizacijske i komunikacijske vještine - spremnost na timski rad - težnja vrhunskom radu i visokim standardima kvalitete usluge - visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka Pružamo mogućnost rada u malom i mladom kolektivu, u ugodnoj i opuštenoj radnoj atmosferi. Smještaj i topli obrok su osigurani.